Ürün
Fiyat
$19
$5
İletişim Bilgileri
Ödeme Bilgileri
Kredi Kart Numarası
CVC:
AY
YIL

EVET! Data Kullanım Stratejileri (10X Yöntemi) Almak İstiyorum 5$:: Fatih Çoban'ın ÖZEL olarak hazırladığı ve daha önce başka hiçbir yerde paylaşmadığı, reklam performansını 10 katına çıkartan data kullanım stratejisini hemen alabilirsiniz. Bu sayede rakipleriniz sosyal medya paylaşımları ile yalnızca beğeni ve yorum toplarken siz DATA toplayarak daha VERİMLİ reklam kampanyaları yapabileceksiniz.

Sipariş Özeti
Ürün
Fiyat
Dynamically Updated
$XX.00

Ödemede problem yaşamanız durumunda 7/24 whatsapp özerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca destek@digiensacademy.com adresine mail atabilirsiniz.

İletişim numaramız: +905344526859

TOPLAM DEĞER: 211$

TOPLAM DEĞER: 211$

Bu Teklife Özel

Bu Teklife Özel

SADECE: 19$

SADECE: 19$


Gizlilik Politikası   |   Şartlar | Hakkımızda

NOT FACEBOOK:  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

© hiksistemi.com - All rights reserved
Fatih Çoban Uyarı!
Hızlı zengin olma programlarına inanmıyoruz. Çok çalışmaya , problem analiz edip çözümlerle insanların hayatına değer katmaya inanıyoruz. Planladığımız eğitimlerde sizlere bu vizyon ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkesin anlama , analiz etme ve uygulama kabiliyeti farklıdır.Eğitimlerimiz içinde belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam konsantrasyonun eseridir. Bundan dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyoruz. Başarı; öğrenme , planlı çalışma , hedef belirleme ve aksiyon gibi birçok parametreye bağlıdır. Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için destek@digiensacademy.com a mail atabilirsiniz.